O firmie

WITAMY W ÖSTBERG24.PL!

Firma ÖSTBERG dąży do osiągnięcia pozycji dostawcy wiodącego na skalę światową pod względem technicznym w zakresie innowacji, produkcji i sprzedaży wentylatorów kanałowych, agregatów wentylacyjnych oraz wirników.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, ÖSTBERG we współpracy z firmą MK-WENT, otworzyło sklep internetowy oferujący Państwu produkty z pełnej oferty katalogowej. 

MK-WENT od ponad 30 lat zajmuje się doborem i dostawą wszelkich urządzeń i akcesoriów dla wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania.

Pracownicy MK-WENT mają duże doświadczenie w doborze oraz sprzedaży zarówno sprzętu odpowiadającego na potrzeby gospodarstw domowych, jak i zaawansowanych rozwiązań dla przemysłu czy gastronomii.

Możecie Państwo korzystać również z naszego biura techniczno-handlowego (techniczny@ostberg24.pl), w którym zasięgnięcie Państwo porady technicznej, czy otrzymacie kosztorys inwestycji. Służymy Państwu także pomocą w siedzibie naszej firmy, przy ul. Trakt Lubelski 195 w Warszawie.

Ponadto do Państwa dyspozycji jest również nasza ekipa, dokonująca skutecznych i szybkich pomiarów wentylacyjnych, określających ich głośność oraz wydajność. Wykonujemy również pomiary elektryczne, pomiary oświetlenia, a także badania i analizy termowizyjne.

Serdecznie zapraszamy!!!
Zespół 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl